Zyrtare, Luis Suarez i njeh të gjithë me klubin e tij të ri

schedule22:20 – 27 Korrik, 2022

Luis Suarez është rikthyer në shtëpi pas 2 sezonesh me Atletico Madrid.

“El Pistolero” ka bërë të ditur në rrejtin e tij social klubin e ri në të cilin ai është transferuar zyrtarisht.

“Tani po, zyrtarisht! Një krenari të kthehem të vesh fanellën time në Nacional.

Faleminderit të gjithëve për mbështetjen, shihemi së shpejti.”

35-vjeçari u rrit në futboll në Rey de Copas, me të cilin bëri debutimin e tij si futbollist profesionist, përpara se të transferohej në Groningen të Holandës në vitin 2006 dhe të fillonte një karrierë të shkëlqyer në Evropë si me Liverpool dhe Barcelona./h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Do jenë mjaft të vogla – Abc News

schedule01:23 - 9 Gusht, 2022 Një ish oficer kryesor në forcat e armatosura të Mbretërisë së Bashkuar ka thënë se Rusia do të...

Monza nuk dorëzohet, së shpejti sulmi final për Mauro Icardin

schedule22:14 - 8 Gusht, 2022 Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin. Argjentinasi...

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...