“25 euro janë pak për një varrim”, del video kur prifti rreh besimtarin në mes të rrugës – Abc News

schedule16:52 – 29 Korrik, 2022

Mediet italiane kanë publikuar videon kur prifti ndej dhe rreh besimtarin në mes të rrugës në Itali.

Ngjarja ka ndodhur 2 ditë më parë në Caserta të Italisë. Prifti ndoqi dhe sulmoi besimtarin, pasi ky i fundit i la 25 euro në një funeral.

Sipas faqeve lokale, prifti nuk ishte i kënaqur me lekët që mori dhe kjo ishte arsyeja pse debati degradoi në sherr fizik. /Abcnews.al/


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...