Arrestohet “Don Zhuani” nga Maqedonia! Mashtroi gratë me të cilat ishte në lidhje dashurie

Policia gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 31-vjeçarin D.M. nga Probishtipi. I njëjti dyshohet se ka mashtruar gratë derisa ishte në lidhje dashurie me ta, respektivisht ka kryer vjedhje dhe mashtrim ndaj tyre.

“Ai dyshohet se në periudhën nga maji deri në korrik të këtij viti, pasi ka takuar dy gra nga Manastiri në rrjetin social Facebook dhe ka nisur lidhje dashurie me to, njërës prej tyre i ka kryer vjedhje, ndërsa tjetrën e ka mashtruar për shumë prej 6.500 euro dhe 72.000 denarë, e cila është raportuar më 27.07.2022”, njofton MPB.

Nga MPB bëjnë të ditur se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...