“Ajo”, thotë Adhurim në projektin e ri

Një projekt me produksion nga ExMusicEnt, me tekst dhe muzikë nga Adhurim dhe Extral ndërsa video realizuar nga ExFilms, vjen pikërisht nga këngëtari i por shumë atraktiv Adhurim.

E ka titulluar këngën “Ajo”, e ka finalizuar me një videoklip mjaft të bukur dhe e ka sjellë për fansat e tij në këtë sezonë vere.

Që nga ditët e para ai ka grumbulluar mijëra klikime, e ndonëse i ri në karierë dhe skenën muyikore, Adhurimi nuk do të ndalet me kaq pasiqë synon të kapë majat e muzikës.

Për të dëgjuar projektin e tij, klikoni në vazhdim:

 

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT