Jakimovski i quan Mickoskin dhe VMRO tradhëtar, ja pse dështuan të rrëzojnë Qeverinë

Kryetari i Komunës së Karposhit dhe lider i GROM-it, Stevçe Jakimovski, në edicionin veror të “Click21” në TV21, tha se për të mbledhur 61 deputetë dhe për ta rrëzuar pushtetin aktual, duhet të ketë një ofertë të plotë.

“Cfare duhet te bejme?” Ta heqim tradhtarin publik LSDM dhe ta sjellim në pushtet tradhtarin e fshehtë.

Nëse ky është qëllimi ynë, është gol i humbur”, thotë Jakimovski.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...