L Street dhe DiorG nuk ndalen, publikojnë projektin e ri

Një projekt me tekst nga L-Street dhe DiorG, beat-i nga ExMusic, masterizim nga ExMusic, video nga Leonit Tetaj, vjen pikërisht nga këngëtari i ri por shumë atraktiv L Street në bashkëpunim me DiorG..

E ka titulluar këngën “Ti kaj”, e ka finalizuar me një videoklip mjaft të bukur dhe e ka sjellë për fansat e tij në këtë sezonë vere.

Që nga ditët e para ai ka grumbulluar mijëra klikime, e ndonëse të ri në karierë dhe skenën muzikore, L Street dhe DiorG nuk do të ndalen me kaq pasiqë synojnë të kapë majat e muzikës.

Për të dëgjuar projektin e tyre, klikoni në vazhdim:

E ka titulluar këngën “Ajo”, e ka finalizuar me një videoklip mjaft të bukur dhe e ka sjellë për fansat e tij në këtë sezonë vere.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...