Presidentët “miq”, Roma dhe PSG avancojnë në bisedimet për Wijnaldum

schedule17:33 – 30 Korrik, 2022

Roma dhe PSG janë në rrugën e duhur drejt një marrëvëshje  për mesfushorin Georgino Wijnaldum.

Mourinho është duke krijuar një skuadër, e cila do të jetë konkurente në Serie A, por edhe në garat evropiane.

Vetë lojtari është shprehur i gatshëm për të ndryshuar ambient dhe për të qenë nën urdhërat e Mourinhos.

Shuma e kësaj lëvizjeje ende nuk mund të thuhet me saktësi, mirëpo ka sinjale pozitive se marrëveshja e zyrtarizimi mund të mbërrihen shpejt./abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...