Ali Ahmeti pret Lorik Canën në Tetovë

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka zhvilluar sot një takim me Agim e Lorik Canën.

Me shumë nostalgji dhe mall prita sot Agim dhe Lorik Canën.

Kujtova frymën patriotike dhe sportive të KF Prishtina në vitet tona studentore të 1981 ku Agimi printe pandalshëm drejt ligës së parë asokohe, por edhe grushtat e Lorikut në Beograd për ta mbrojtur flamurin tonë.

Ju paça gjithmonë shëndosh e mirë të dashur miq-shkruan Ahmeti.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=596117505215709&set=a.465898708237590

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...