Rrahje mes vete në tubimin e BESËS në Tetovë?

Aktivist të Lëvizjes BESA sonte në Tetovë gjatë hapjes së shtabit në sheshin Iliria janë rrahur mes vete për motive ende të panjohura.

Siç mëson TS nga informacione brenda Lëvizjes BESA, dy aktivist të nëndegëve janë rrahur me grushta ku menjhërë kanë intervenuar disa aktivist të tjerë dhe janë ndarë që situata mos eskalojë.
“Sonte në tubimin e BESES në qendër plasën grushtat, njërin e pash me inicialet F.I tjetrin nuk munda ta shoh se u bë tollovi, nderhynen të tjerët dhe u ndajtën. Policia nuk erdhi” thotë për TS një dëshimtar i ngjarjes.

Nga burime të pa konfirmuara thonë se dy aktivistë që janë rrahur mes vete janë njëri i nëndegës TEQE, njëri nëndega Vardarskë.

Nga policia e Tetovës ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtarë nese vërtetë ka pasur rrahje në sheshin Iliria ku është mbajtur hapja e shtabit të Lëvizjss BESA për zgjedhjet e 20 Gushtit.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...