Sara zbulon tre gjërat më të mira të Ledrit – Abc News

schedule11:57 – 1 Gusht, 2022

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më në trend të momentit. Ata pëlqehen shumë nga publiku dhe kanë krijuar tashmë shumë fansa. Kjo “ka detyruar” blogeren të jap shumë intervista kohët e fundit, duke zbuluar shumë të reja nga marrëdhënia e tyre në çift.

E pyetur në “Prive”, se cilat janë tri tiparet më të mira të Ledrit, Sara është përgjigjur pa komplekse.

“Ai është shumë punëtor, punon pa fund. Nuk është ziliqar, mundohet gjithmonë të ngrejë e të marrë e dikë tjetër me vete. Nuk punon vetëm për vete…E treta, a quhet që ai është një baba kaq shumë i mirë?”, u shpreh ajo.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë  quajtur Poem Blu. Kjo e fundit është tashmë një nga bebushat më të ndjekur në Instagram./abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...