Tayna në lidhje me futbollistin italian Giovanni Santoro – publikohet video e çiftit duke u puthur?

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka qenë gjithnjë hermetike sa i përket jetës private.

Ajo nuk ka treguar asnjëherë nëse në krahët e saj është ndonjë mashkull, duke ndarë me publikun vetëm detaje nga jeta e saj profesionale.

Megjithatë së fundmi në mediat rozë dhe rrjetet sociale ka qarkulluar lajmi se ajo mund të jetë në një lidhje me futbollistin italian Giovanni Santoro.

Foto: Tayna/Instagram

Madje faqja ‘Vipat e Bllokut’ kanë publikuar një video, në të cilën pretendohet se protagoniste është vet Tayna, ku shihet duke u puthur me Giovannin.

Dyshja mund të shihen në aeroport me valixhet e tyre, gjersa nuk dihet saktë data dhe vendi se kur janë xhiruar.

Giovanni Santoro përndryshe është i dirvocuar dhe ka një djalë nga martesa e tij e parë.

Lidhur me videon që po qarkullon në rrjetet sociale, nuk ka pasur një reagim nga vet reperja Doruntina Shala – Tayna. /Telegrafi/

Foto: Giovanni Santoro/Instagram

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...