Pas drekës në restorant, xhiro me gomone në det, ku po e çojnë Borën vëllezërit Veshaj?

Çifti Donald Veshaj dhe Bora Zemani tashmë janë të pandarë me njëri-tjetrin, dhe duket se nuk i fshihen më askujt.

Madje lidhja e tyre tashmë është bërë shumë e ngushtë, aq sa dhe pushimet tashmë po i kalojnë sëbashku me familjarët e tyre.

Së fundmi dyshja Donald-Bora janë fotografuar në jug të vendit, ku bashkë me ta ka qenë edhe vëllai i tretë i familjes Veshaj, Mario, si dhe vëllai i Borës.

Pas një dreke në një restorant diku në jug, familja Veshaj-Zemani kanë zgjedhur të bëjnë dhe një udhëtim të këndshëm në det.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...