VIDEO/ Lewandowski rikthetet në Munich, tifozët e Bayern marrin “hak” ndaj sulmuesit

schedule14:10 – 2 Gusht, 2022

Robert Lewandwoski është rikthyer në Munich për të marrë disa nga sendet personale që ka lënë pas.

Një moment aspak i bukur i ka ndodhur sulmuesit polak në momentin kur ka qenë duke u larguar, ku disa tifozë të Bayern Munich e kanë rrethuar dhe kanë filluar të brohorasin “Hala Madrid”.

Ish-tifozët e tij nuk e kanë pritur mirë largimin e idhullit të tyre dhe kështu rikthimin e tij momental nuk ia kanë bërë të lehtë. Ai kaloi rreth 8 sezone te klubi gjerman dhe me performancën e tij bëri që tifozeria ta adhuronte./ h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...