I kërkoi një fëmijë tjetër, Elita i jep përgjigjen epike Gjikos – Abc News

schedule15:25 – 3 Gusht, 2022

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Ata kanë disa vite bashkë ndërsa tashmë janë bërë dhe prindër të dy fëmijëve, djalit Zëri dhe vajzës, Bota. Së fundmi, në një intervistë, reperi është shprehur se dëshiron që të ketë më shumë fëmijë.

Gjatë një interviste që dha për televizionin T7, Elita tha se tashmë është koha që të fokusohet te puna.

“Unë e kam përfunduar me fëmijët. Nuk ka një beb numër 3. I them bashkëshortit tim publikisht ‘Jo’. Jam shumë e përmbushur dhe jam gati të shfrytëzoj energjinë time në një dashur të vjetër, siç është televizioni.”, deklaroi moderatorja në T7.

 

/abcnews.al

 


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...