BDI mban sot Konventën promovuese të kandidatëve për këshillin komunal në Tetovë

Bashkimi Demokratik për Integrim do të mbajë sot konventën promovuese të kandidatëve të saj për këshillin komunal në qytetin e Tetovës në ora 20 në oborrin e Shkollës së Mesme Medicinale.

Nga ky subjekt politik ftojnë të gjithë tetovarët të marrin pjese dhe të dëgjojnë programin cilësor që për synim ka shërbimin më efikas ndaj nevojave jetësore të tyre dhe krijimin e një shumice më të përgjegjshme në këshillin komunal.

Bartës i listës së kandidatëve për këshilltarë të BDI-së në Tetovë është Faton Ahmeti.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...