Ç’po kurdisin? Mes thashethemeve për një romancë, Loredana dhe Noizy sërish bashkë – Abc News

schedule12:24 – 4 Gusht, 2022

Loredana është përfolur së fundmi se është bërë “mollë sherri” mes Noizy-t dhe Mozzik-ut. Dy reperët, të cilët sollën disa muaj më parë një duet të suksesshëm, i kanë dhënë fund miqësisë, gjë që u provua dhe nga fshirja e hitit “Bonjour Madame” në Youtube.

Ishte Noizy, i cili hodhi poshtë këto spekulime, ku theksoi se mes tij dhe Loredanës nuk ka asgjë më shumë sesa miqësi. Sa i përket raportit me Mozzik-un, ai theksoi se kishte ardhur për arsye biznesi dhe se Loredana nuk kishte të bënte aspak me këtë.

Heart Attack - Single by Noizy, Loredana | Spotify

Pas këngës “Heart Attack”, të publikuar disa javë më parë, Noizy dhe Loredana janë bërë sërish bashkë. Sipas “Prive”, reperja do të jetë pjesë e klipit të ri të Noizy-t. Nuk dihet nëse bëhet fjalë për një duet apo reperja do të jetë thjesht protagoniste në klip.

Loredana music, videos, stats, and photos | Last.fm

/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT