Dënohet me një vit burg personi që vrau babanë e Nicki Minaj – Abc News

schedule22:58 – 3 Gusht, 2022

Personi që vrau babain e Nicki Minaj, është dënuar me një vit burg. Lajmin e bëri të ditur faqja e TMZ.

Përveç dënimit me burg, i është pezulluar patenta për gjashtë muaj si dhe ai duhet të paguajë një gjobë prej 5000 dollarësh.

Robert Maraj vdiq në shkurt të vitit 2021, pasi u përplas nga një makinë.

Ndërkohë, Nicki ende nuk e ka komentuar këtë vendim. Ajo më parë e përshkroi vdekjen e babait të saj si “humbjen tronditëse” të jetës së saj./abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...