Humb jetën në një aksident tragjik kongresmenia amerikane – Abc News

schedule23:13 – 3 Gusht, 2022

Një aksident tragjik i ka marrë jetën kongresmenes amerikane Jackie Walorski.

Zonja Walorski ka humbur jetën në moshën 58-vjeçare, ajo përfaqësoi një distrikt të shtetit të Indianës që nga viti 2013, ndërroi jetë pas një aksidenti automobilistik.

Përveç politikanes amerikane, kanë vdekur edhe tre persona të tjerë në një përplasje në SR 19 dhe SR 119 pranë Nappanee.

Tre persona në një SUV u vranë në aksident, duke përfshirë Ëalorski, Zachery Potts dhe Emma Thompson.


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...