Ishte duke luajtur në rrugë me motrën, 9-vjeçarja theret me thikë nga një burrë – Abc News

schedule17:38 – 4 Gusht, 2022

Mediat britanike kanë bërë publike momentin kur 9-vjeçarja Lilia Valutyte është goditur me thikë nga një person në rrugë, ndërsa ishte duke luajtur jashtë kafenesë ku punonte nëna e saj.

Siç shihet edhe nga pamjet e bëra publike nga “The Sun” Lilia e vogël dhe motra kanë qenë duke luajtur, ndërkohë që një perosn me thikë afrohet dhe e qëllon për vdekje.

Menjëherë forcat e policisë aty pranë i shkojnë pranë vogëlushes për t’i dhënë ndihmën e parë, por ishte e ktoë, pasi 9-vjecxcarja ka ndërruar jetë pasi thika i kishte prekur organet jetësore.

/Abcnews.al/


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT