Ndërron jetë gruaja që u godit në vizëbardha nga vetura në Kumanovë

Një e moshuar ka ndërruar jetë pasi është goditur nga një veturë në Bulevardin “Revolucioni i Tetorit” në Kumanovë, informon express.mk

Më 30 korrik rreth orës 18:30, ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti “Audi” me targa të Kumanovës i drejtuar nga A.D (22) nga Kumanova dhe këmbësorëve R.D (80) dhe N.N (85) të dy nga Kumanova.

Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima R.D, e cila pasi është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” – Shkup ka ndërruar jetë më 1 gusht, thuhet në raportin e Policisë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...