Lini kunjat nëpër këngë, se të hani m…. – Abc News

schedule18:22 – 5 Gusht, 2022

Reperi i njohur, Stresi është një nga më të përfolurit në mediat rozë. Ai krijon gjithmonë zhurmë me deklaratat e ndryshme.

Mirëpo, së fundmi, Stresi ka bërë një sqarim për kolegët e zhanrit të tij duke thënë se ndryshe është në këngë e ndryshe është çfarë flasin në realitet. Reperi ka bërë thirrje që t’i lënë kunjat nëpër këngë.

“Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çka flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa meshkuj”, ka shkruar ndër të tjera Stresi.

Kujtojmë që ditën e djeshme, ai ishte pjesë e protestës për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë./abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...