9,252 raste aktive me coronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se 9,592 aktive me coronavirus janë në Kosovë.

MSH bën të ditur se nga fillimi i pandemisë nga coronavirusi kanë vdekur 3,174 persona.

Në 24 orët e fundit janë vaksinuar 64 persona, ndërsa në total numri i dozave të administruara nga fillimi i pandemisë është 1,834,587. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...