Akord total, talenti i Udineses pranon ofertën e Tottenham

schedule14:46 – 6 Gusht, 2022

Tottenham e ka bindur mbrojtësin e majtë, Destiny Udogie, të transferohet drejt Premier League.

Londinezët kanë arritur marrëveshjen për pesë vite me mbrojtësin dhe javën e ardhshme pritet të konkretizohet gjithçka.

Te Tottenham e shohin Udogie si pjesë të projektit për të ardhmen dhe plani është që ta huazojnë sërish te Udinese, që të ketë mundësinë të luajë. / abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...