Anita Haradinaj elektrizoi skenën e “Dance With Me”

Mbrëmë (19 shtator), ka filluar spektakli i vallëzimit “Dance With Me”, ku shumë artistë kanë performuar në skenë.

Një ndër personazhet që elektrizoi skenën ishte performanca e gazetares Anita Haradinaj e cila është bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Ndonse prezantimi i saj ka qenë mjaft sportiv dhe spektakolar. Anita njihet për sportivitetin e saj dhe mënyrën sesi e mbizotëron skenën.