Eldin Ademi: BDI është parti e cila gjithmonë ka përfaqësuar vlerë për gjithë popullin

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti sonte ka vazhduar takimin me qytetarët e komunës së Jegunovcës. Para të pranishmëve krahas kryetarit Ahmeti, fjalim rasti kanë...

“Taravari ik”, qytetarët e Gostivarit të lodhur nga paaftësia e Arben Taravarit!

Kjo është përgjigjja që japin qytetarët e Gostivarit dhe rrethinës kur pyeten për punën e kryetarit të Gostivarit.

Mungesën e transportit për nxënësit e shkollave të mesme e cilésojnë si hakmarrje sepse siç thonë, ai asnjëher nuk ka fituar në malsi.

Shtojnë se ai ka ardhur në krye të partisë me qëllim të vazhdimit të koalicionit me VMRO-DPMNE-në dhe sipas tyre kjo do ta pengojë edhe më shumë në punën e tij si kryetar komune.

Latest Posts

Ali Ahmeti sonte takon qytetarët e komunës së Tearcës, tek restorant “Ulqini”

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sonte me bashkëpunëtorë pritet që të takojë qytetarët në komunën e Tearcës, njoftojnë nga BDI. Takimi do të fillojë në...

Arrestohet Alda Klosi, ish-zyrtarja e lartë së cilës pastruesja i vodhi qindra mijëra euro

Arrestohet nga policia nga Tirana Alda Klosi, ish-drejtoresha e koncesioneve në Ministrinë e Ekonomisë. Ish-zyrtarja e lartë, e cila ka qene edhe shefe kabineti...

Scholz: Qeveria gjermane do të vazhdojë të punojë ngushtë me Melonin

Qeveria gjermane dëshiron të vazhdojë bashkëpunimin e saj të ngushtë me udhëheqjen e re italiane nën kryeministren e djathtë Giorgia Meloni, deklaroi kancelari...