Kërkoi debat me Kovaçevskin, Bytyqi ka një porosi për Mivkoskin

Zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi ka reaguar në lidhje me kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski i cili tha se ka...

Bilall Kasami harxhon 870 mijë denarë vetëm për udhëtim

Kreu i komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka harxhuar 870 mijë denarë vetëm për udhëtim, dhe këtë ia zbuloi moderatorja e emisionit 200 në Alsat.

Mbrëmë gjatë emisionit ajo i përmendi Kasamit se ku i harxhoi 870 mijë denarë për udhëtim dhe se ku ka udhëtuar gjatë gjithë kësaj kohe.

Ndonëse ai lavdërohet se shfrytëzon resurse personale për të shkuar në punë, në anën tjetër ai harxhon pa masë paratë e tetovarëve për udhëtim dhe askund nuk jep llogari.

Po si arsyetohet Kasami?

Ja linku: https://fb.watch/fGuQJJFWqn/

Latest Posts

Familja ka identifikuar trupin e pajetë të 22-vjeçarit nga Kumanova, do të bëhet edhe autopsia

Pas gjetjes së një trupi të pajetë mëngjesin e sotëm rreth orës 10:40 në ujërat e lumit Vardar në afërsi të kazermës Erebino, familjarët...

Kërkoi debat me Kovaçevskin, Bytyqi ka një porosi për Mivkoskin

Zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi ka reaguar në lidhje me kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski i cili tha se ka...

Maksuti: Në rrjedhat e lumit Vardar, në afërsi të “Erebinës” është gjetur trupi të cilin ne e kërkonim disa ditë

Drejtori i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, Bekim Maksuti, në prononcim para mediumeve ka theksuar se është gjetur trupi të cilin ne e...

Grubi: “Ngushëllime të sinqerta familjes Ramadani, ndajmë dhimbjen me ta!”

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka shprehur ngushëllime të sinqerta për familjen Ramadani e cila në një fatkeqësi humbi të birin, Erdanin. Duke shpërndarë një...