Drejtorët që nuk i kanë paguar faturat e energjisë do të japin llogari në qeveri

Shkup, 6 Dhjetor – Kryeministri Dimitar Kovaçevski të hënën deklaroi se për disa nga institucionet që kanë borxhe të energjisë elektrike ka faktorë të...

Ish mister Kosova, Albert Hashimi pjesë e jurisë në Top model of the World

Top model of the World, një eveniment i jashtëzakonshëm i bukurisë tek bota femërore do të vijë ne edicionin e ri që për herë të parë sivjet do të ketë pjesëmarës edhe nga Republika e Kosovës e që do të organizohet dhe mbahet në Kajro të Egjiptit.

Ndonëse ende nuk është zbuluar ndonjë emër i femrave që do jenë pjesëmarës në këtë konkurs bukurie, ne po ju zbulojmë një nga anëtarët e jurisë në këtë eveniment bukurie.

I pashëm ashtu siç e ka fituar çmimin e parë e që vazhdon të mbajë akoma si Mister Kosova.

Është ky Albert Hashimi, djaloshi që tashmë është edhe biznesmen mjaft i njohur dhe i suksesshëm jo vetëm në Kosovë por edhe në Gjermani e më gjerë.

Alberti këtë herë po sfidon veten për të përzgjedhur vajzat më të bukura në spektaklin e bukurisë, Top model of the World.

Latest Posts

50 vjetori i misionit të fundit me astronautë drejt Hënës, Apollo 17

Kapsula Orion e NASA-s po rrotullohet në orbitën e Hënës këtë javë, duke përgatitur kështu rikthimin e misioneve me ekuipazh në sipërfaqen e Hënës....

Portugalia “tenis” me Zvicrën/ Luzitanët mposhtën 6 me 1 helvetët

Portugalia luan pingpong me Zvicren duke fituar me rezultatin e thelle 6 me 1.Skuadra helvete zhvilloi nje ndeshje shume te dobet dhe pa...

Seanca e 106-të e Qeverisë, Grubi: Miratuam donacion për Ukrainën dhe përmirësojmë kushtet e punës për personat me aftësi të kufizuara

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka mbajtur seancën e 106-të në të cilën janë miratuar disa vendime. Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar opinionin...