Eskobar: Qeveria e Maqedonisë së Veriut është një partner i mirë në zbatimin e agjendës së integrimit evropian të vendit

Maqedonia e Veriut ka bërë të gjitha reformat e nevojshme për të hapur derën e parë të BE-së, nd;rsa Qeveria ka kapacitete të bëjë...

‘Leja’ publikohet nga Nori

Ka ardhur me projektin e ri muzikor.

‘Leja’ quhet kënga e re të cilën Nori e publikoi sot, për gjithë ndjekësit e tij.

Kjo këngë është prodhim i Big Deal Records që kanë bërë muzikën dhe producim, kurse, teksti u shkrua nga Lum Dakaj.

‘Leja’ u finalizua edhe me klip nga Endritifilmave

VIDEO

Latest Posts

BE i bën presion Serbisë për sanksionet kundër Rusisë

Presioni i Bashkimit Evropian ndaj Serbisë është duke u rritur, për shkak të refuzimit të Beogradit për t’i mbështetur sanksionet ndaj Rusisë, thonë diplomatë evropianë. Nga...

Macron: Perëndimi duhet të shqyrtojë kërkesat e Rusisë për sigurinë, nëse Moska pranon të negociojë

Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se Perëndimi duhet të shqyrtojë nevojën e Rusisë për garanci sigurie nëse Presidenti Vladimir Putin pranon të ulet në...