Modelja shqiptare Françeska Rustem shkëlqen në javën e modës në Milano e ftuar nga D&G

Sapo u realizua java e modes ne Milano dhe te jemi te sinqerte ishte nje nga eventet me te bukura te modes kete fillim sezoni. Ne nje nga mbremjet e organizuara ishte e ftuar nga Dolce&Gabbana dhe modelja shqiptare me fame nderkombetare Françeska Rustem. E veshur me nje fustan me shkelqim
Ne javen e modes Françeska sfiloi per dizanjere te ndryshem ne eventin qe u zhvillua ne Milano ne hotelin Principe di savoia por shkelqeu me fustanin e veshur nga Hana ne koktejlin qe u zhvillua para sfilates. Fotot i keni me poshte dhe mund te themi qe emra si Françeska po ngrene lart emrin e Shqiperise kudo neper bote…!