Kryetari Ahmeti takohet me Bruno Ceka: Mërgata është pjesë e pandarë e sukseseve dhe sfidave tona

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në takim ambasadorin e kombit, Bruno Ceka. Ahmeti, përmes një statusi në rrjetin social...

Modelja shqiptare Françeska Rustem shkëlqen në javën e modës në Milano e ftuar nga D&G

Sapo u realizua java e modes ne Milano dhe te jemi te sinqerte ishte nje nga eventet me te bukura te modes kete fillim sezoni. Ne nje nga mbremjet e organizuara ishte e ftuar nga Dolce&Gabbana dhe modelja shqiptare me fame nderkombetare Françeska Rustem. E veshur me nje fustan me shkelqim
Ne javen e modes Françeska sfiloi per dizanjere te ndryshem ne eventin qe u zhvillua ne Milano ne hotelin Principe di savoia por shkelqeu me fustanin e veshur nga Hana ne koktejlin qe u zhvillua para sfilates. Fotot i keni me poshte dhe mund te themi qe emra si Françeska po ngrene lart emrin e Shqiperise kudo neper bote…!

 

Latest Posts

Gjendet një trup i pajetë në rrugën Shkup-Bllacë

Në rrugën magjistrale Shkup-Bllacë, rreth orës 11:30 (30.03.2023) është denoncuar se tek qarkorja në Vizbeg është gjetur një trup i pa jetë, pa kokë. Në...

Turqia ratifikon aplikimin e Finlandës për anëtarësim në NATO

Finlanda do të bëhet anëtarja më e re e NATO-s, pasi Parlamenti i Turqisë, ka votuar për të ratifikuar anëtarësimin e saj në aleancën...

SHBA sanksionon një sllovak, dyshohet se ndihmoi Rusinë të blejë armë nga Koreja e Veriut

Shtetet e Bashkuara kanë vendosur sanksione ndaj një sllovaku, nën dyshimet se ka punuar për Rusinë, në përpjekjet e Moskës për të blerë armë...