Eskobar: Qeveria e Maqedonisë së Veriut është një partner i mirë në zbatimin e agjendës së integrimit evropian të vendit

Maqedonia e Veriut ka bërë të gjitha reformat e nevojshme për të hapur derën e parë të BE-së, nd;rsa Qeveria ka kapacitete të bëjë...

Bad News Eagles luajnë sot ndeshjen e radhës

Bad News Eagles do të luajnë sot ndeshjen e tyre të radhës në Counter-Strike: Global Offensive.

Skuadra kosovare e CS:GO po e vazhdon aventurën e saj në kualifikueset për IEM Rio 2022.

Pas humbjes së pësuar mbrëmë ndaj Ninjas in Pyjamas, bNe synojnë t’i kthehen fitores.

Ata do të kenë sot punë me një prej skuadrave më në zë në sportin e CS:GO, Astralis.

Kjo ndeshje është e vlefshme për raundin e tretë kualifikues, dhe luhet si pasojë e sortimit të skuadrave me rekord 1:1.

Ndeshja mes ‘shqiponjave kosovare’ dhe danezëve të Astralis luhet me fillim nga ora 11:00

Latest Posts

BE i bën presion Serbisë për sanksionet kundër Rusisë

Presioni i Bashkimit Evropian ndaj Serbisë është duke u rritur, për shkak të refuzimit të Beogradit për t’i mbështetur sanksionet ndaj Rusisë, thonë diplomatë evropianë. Nga...

Macron: Perëndimi duhet të shqyrtojë kërkesat e Rusisë për sigurinë, nëse Moska pranon të negociojë

Presidenti francez Emmanuel Macron thotë se Perëndimi duhet të shqyrtojë nevojën e Rusisë për garanci sigurie nëse Presidenti Vladimir Putin pranon të ulet në...