I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Xhaferi: Përmirësuam përqindjen e përfaqësimit të shqiptarëve në Qendrën Sociale në Gostivarë

Kryetari i degës së Gostivarit, Valdet Xhaferi ka njoftuar se numri i shqiptarëve në Qendrën për Punë dhe Politikë Sociale në Gostivarë është rritur.

Ai ka thënë se në Qendrën e njëjtë ka pasur edhe avancime profesionale.

Njoftimi i plotë:

Qendra për Punë dhe Politikë Sociale në Gostivar

Rritja e perfaqesimit të kuadrove shqiptare nga 38 ne 58 %.

Rritja e shfrytezuesve te ndihmave sociale tek shqiptarët.

Avansim ne sektorin profesional.

Një  udhëheqës sektori.

Përkushtim, profesionalizëm, kompetencë  dhe punë

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...