Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...

A folën Remzie Osmani dhe Mihrije Braha në dasmën e djalit të Shkurte Fejzës? Këngëtarja tregon marrëdhënien mes tyre (VIDEO)

Ka qenë pikërisht Butrint Pasaqja nga Mirage që publikoi hatërmbetjet e Remzie Osmanit pasi nuk e kishte ftuar Mihrije Braha në fejesën e djalit. E pikërisht këto hatërmbetje na shoqëruan gjithë verën.

Mbrëmjen e djeshme Shkurte Fejza martonte djalin ku të ftuara kanë qenë edhe Mihrija me Remzien. Për “Mirage” Mihrija dhe burri i saj kanë treguar se janë përshëndetur dhe se i kanë miq të vjetër.

“Hajde do ta bëjmë e një vallzim, ne jemi okay”, ka përfunduar Mihrija. E pra mesa duket u sheshuan gjërat e nuk ka më hatërmbetje.

Latest Posts

Kremlini mbron aleancën e sigurisë të udhëhequr nga Rusia

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov tha të dielën se përpjekjet për të shkatërruar një aleancë sigurie të udhëhequr nga Rusia kanë ekzistuar gjithmonë dhe...

Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...

Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...