Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...

Nora Istrefi ndryshon modelin e flokëve, si duket këngëtarja sot

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është një ndër më të përfolurat kjo edhe pas ndarjes me Robert Berishën.

Së fundmi, Nora ka prezantuar një stil të ri të flokëve.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz në Instagram, ka mahnitur me kostumin e zi e dukjen atraktive.

Krijuesja e shumë hiteve është shfaqur me balluke e flokë të zeza të gjatë, një stil unik e tejet tërheqës.

“Ciao” është kënga e fundit e Istrefit që e lansoi vetëm dy javë më parë.

Latest Posts

Akademi solemne për Ditën e Flamurit nesër në Shkup

Me rastin e 28 Nëntorit – Ditës së Flamurit, nesër në Shkup organizohet Akademi solemne. Me këtë rast, nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar...

Kremlini mbron aleancën e sigurisë të udhëhequr nga Rusia

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov tha të dielën se përpjekjet për të shkatërruar një aleancë sigurie të udhëhequr nga Rusia kanë ekzistuar gjithmonë dhe...

Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...