Kryeparlamentari Xhaferi priti në takim ministrin malazez, Fatmir Gjeka

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot e priti ministrin e Malit të Zi për të Drejtat e Njeriut...

Nora Istrefi ndryshon modelin e flokëve, si duket këngëtarja sot

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është një ndër më të përfolurat kjo edhe pas ndarjes me Robert Berishën.

Së fundmi, Nora ka prezantuar një stil të ri të flokëve.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi një milion njerëz në Instagram, ka mahnitur me kostumin e zi e dukjen atraktive.

Krijuesja e shumë hiteve është shfaqur me balluke e flokë të zeza të gjatë, një stil unik e tejet tërheqës.

“Ciao” është kënga e fundit e Istrefit që e lansoi vetëm dy javë më parë.

Latest Posts

“Opozita rrezikon të humbasë Bashkinë e Tiranës”/ Korreshi tregon arsyen, ja pse po i largohen kandidatët Alibeajt

Demokratët në zgjedhjet vendore të 14 majit do të jenë të ndarë në dy grupe, ku në një pjesë të bashkive do u kërkohet...

Kryetari Ahmeti takohet me Bruno Ceka: Mërgata është pjesë e pandarë e sukseseve dhe sfidave tona

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në takim ambasadorin e kombit, Bruno Ceka. Ahmeti, përmes një statusi në rrjetin social...

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në “Javen e Modës në Paris”

Dizenjatoret Vlora dhe Kaltrina Neziri, kanë shënuar një tjetër sukses në fushën e modës, duke u prezantuar denjësisht në një nga eventet më të...