Fjolla Morina përfundon në spital, çfarë ndodhi papritur me këngëtaren

Këngëtarja shumë e përfolur, Fjolla Morina është shtruar në spital. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat të spitalit teksa merr serum.

“Jam sëmurë”, ka shkruar Fjolla krah fotos. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngëtaren, pasi ajo nuk ka zbuluar asgjë. Megjithatë, fansat i kanë uruar shërim sa më të shpejtë dhe mesazhet për të kanë qenë të pafundme në numër.