Saraçini: Përveç ndryshimeve kushtetuese, nevojitet edhe luftë më efikase kundër korrupsionit

Koalicioni qeveritar ndodhet para dy sfidave, të pengojë zgjerimin e ndikimit rus në Maqedoninë e Veriut dhe të bindë opozitën për të votuar ndryshimet...

Sa vjeç mbushi Anita? Në ditëlindjen e saj Ramushi ndan foton e veçantë me bashkëshorten dhe të ëmën (FOTO LAJM)

Gazetarja e njohur Anita Haradinaj festoi dje  ditën e saj të lindjes.

Ajo mbush plot 42 vjeçe, edhe pse duhet thënë se është në super formë duke mos i treguar fare vitet që mban mbi supe.

Në këtë ditë të shënuar Anita Haradinaj ka marrë urime te panumërta nga miqë, të afërm e ndjekës. Por rrugëne  urimeve e ka hapur bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj i cili ka ndarë nje foto me Anitën dhe buqetëne  luleve duke shkruar: Gëzuar.

Kujtojmë që Anita Haradinaj është një nga konkurrentet më të forta të “Dance Albania”, dhe sipas gjasave rruga e saj në këtë spektakël do të jetë e gjatë

The post Sa vjeç mbushi Anita? Në ditëlindjen e saj Ramushi ndan foton e veçantë me bashkëshorten dhe të ëmën (FOTO LAJM) appeared first on Albeu.com.

Latest Posts

Pritja për presidentin austriak, Grubi: Përkrahja në procesin e integrimit europian ka qenë gjithnjë e fuqishme

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, shoqëruar nga kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski si dhe ministra të tjerë kanë pritur në takim presidentin austriak Alexander...

Kërcet arma në Kavajë/ Humbin jetën dy persona (EMRAT)

Dy persona kanë humbur jetën në Kavajë pas përplasjes me njëri-tjetrin në ambientet e një lokali.   Edmond Gosa nga Kavaja ka qëlluar me armë...

Parandalohet sulmi terrorist në Greqi/ Policia arreston dy pakistanezë

Një sulm terrorist është shmangur në shtetin fqinj, Greqinë.   Policia e antiterrorit ka vënë në pranga dy shtetas pakistanezë, të cilët janë vënë nën...