Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...

Sa vjeç mbushi Anita? Në ditëlindjen e saj Ramushi ndan foton e veçantë me bashkëshorten dhe të ëmën (FOTO LAJM)

Gazetarja e njohur Anita Haradinaj festoi dje  ditën e saj të lindjes.

Ajo mbush plot 42 vjeçe, edhe pse duhet thënë se është në super formë duke mos i treguar fare vitet që mban mbi supe.

Në këtë ditë të shënuar Anita Haradinaj ka marrë urime te panumërta nga miqë, të afërm e ndjekës. Por rrugëne  urimeve e ka hapur bashkëshorti i saj, Ramush Haradinaj i cili ka ndarë nje foto me Anitën dhe buqetëne  luleve duke shkruar: Gëzuar.

Kujtojmë që Anita Haradinaj është një nga konkurrentet më të forta të “Dance Albania”, dhe sipas gjasave rruga e saj në këtë spektakël do të jetë e gjatë

The post Sa vjeç mbushi Anita? Në ditëlindjen e saj Ramushi ndan foton e veçantë me bashkëshorten dhe të ëmën (FOTO LAJM) appeared first on Albeu.com.

Latest Posts

Kremlini mbron aleancën e sigurisë të udhëhequr nga Rusia

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov tha të dielën se përpjekjet për të shkatërruar një aleancë sigurie të udhëhequr nga Rusia kanë ekzistuar gjithmonë dhe...

Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...

Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...