Drejtorët që nuk i kanë paguar faturat e energjisë do të japin llogari në qeveri

Shkup, 6 Dhjetor – Kryeministri Dimitar Kovaçevski të hënën deklaroi se për disa nga institucionet që kanë borxhe të energjisë elektrike ka faktorë të...

Zhgënjen Ballkani, turqit fitojnë me përmbysje (VIDEO)

Ballkani ishte pranë kualifikimit të fazës për grupe në Conference League, por u mposht 1-2 nga Sivasspor.

Skuadra shqiptare e mbylli në avantazh pjesën e parë me golin e Thaqi, por në të dytën Sivaspoor përmbysi gjithcka duke realizuar dy gola me autor Arslan 72′, dhe Angielski 81′.

Kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje nga fundit, kjo humbje e zbret Ballkanin në vendin e fundit me 4 pikë, 3 pikë më pak se sa kreu që mbahet nga Sivasspor. SHIKO GOLIN E BALLKANIT  SHIKO GOLIN E SIVASPORT 1 SHIKO GOLIN E SIVASPOR 2 /G.D albeu.com/

The post Zhgënjen Ballkani, turqit fitojnë me përmbysje (VIDEO) appeared first on Albeu.com.

Latest Posts

50 vjetori i misionit të fundit me astronautë drejt Hënës, Apollo 17

Kapsula Orion e NASA-s po rrotullohet në orbitën e Hënës këtë javë, duke përgatitur kështu rikthimin e misioneve me ekuipazh në sipërfaqen e Hënës....

Portugalia “tenis” me Zvicrën/ Luzitanët mposhtën 6 me 1 helvetët

Portugalia luan pingpong me Zvicren duke fituar me rezultatin e thelle 6 me 1.Skuadra helvete zhvilloi nje ndeshje shume te dobet dhe pa...

Seanca e 106-të e Qeverisë, Grubi: Miratuam donacion për Ukrainën dhe përmirësojmë kushtet e punës për personat me aftësi të kufizuara

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka mbajtur seancën e 106-të në të cilën janë miratuar disa vendime. Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka njoftuar opinionin...