Saraçini: Përveç ndryshimeve kushtetuese, nevojitet edhe luftë më efikase kundër korrupsionit

Koalicioni qeveritar ndodhet para dy sfidave, të pengojë zgjerimin e ndikimit rus në Maqedoninë e Veriut dhe të bindë opozitën për të votuar ndryshimet...

Gjiko: Elita është shtatzënë për herë të tretë! (VIDEO)

Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli i njohur si Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar.

Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Zërit dhe Botës. Mirëpo, a është në planet e çiftit një fëmijë i tretë?

Në lidhje me këtë temë ka ngritur dyshime një video e fundit e cila po qarkullon kudo, ku duket Elita me një mikrofon në dorë duke i drejtuar pyetje Gjikos.

“Çfarë na zbulon ndonjë ekskluzivitet sonte”, pyet moderatorja.

“Elita është shtatzënë për herë të tretë”, është shprehur papritur këngëtari duke u larguar shpejt nga kamera.

IMG_0022

Kjo deklaratë e Gjikos nuk ka kapur të papërgatitur vetëm ne, por edhe vetë Elitën.

Moderatorja nuk ka vonuar duke e mohuar këtë deklaratë, ku shtoi se ndihet më në formë se kurrë.

Latest Posts

Pritja për presidentin austriak, Grubi: Përkrahja në procesin e integrimit europian ka qenë gjithnjë e fuqishme

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, shoqëruar nga kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski si dhe ministra të tjerë kanë pritur në takim presidentin austriak Alexander...

Kërcet arma në Kavajë/ Humbin jetën dy persona (EMRAT)

Dy persona kanë humbur jetën në Kavajë pas përplasjes me njëri-tjetrin në ambientet e një lokali.   Edmond Gosa nga Kavaja ka qëlluar me armë...

Parandalohet sulmi terrorist në Greqi/ Policia arreston dy pakistanezë

Një sulm terrorist është shmangur në shtetin fqinj, Greqinë.   Policia e antiterrorit ka vënë në pranga dy shtetas pakistanezë, të cilët janë vënë nën...