Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...

Grubi: BDI është vlerë kombëtare! Nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi!

Pas zgjedhjes së anëtarëve të kryesisë qëndrore në BDI, zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi ka shkruajtur se nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi.

“BDI është vlerë kombëtare.Me transmetim të drejtëpërdrejtë në media, BDI zgjodhi kryesinë qëndrore dhe shpalli zgjedhjet brendapartiake në forumin rinor dhe degët e BDI. Nga një BDI e fortë përfitojnë qytetarët dhe vendi! Bashkë është më mirë🤝“, ka shkruar Grubi.

Latest Posts

Kremlini mbron aleancën e sigurisë të udhëhequr nga Rusia

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov tha të dielën se përpjekjet për të shkatërruar një aleancë sigurie të udhëhequr nga Rusia kanë ekzistuar gjithmonë dhe...

Edi Rama: Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut janë më mirë se kurdoherë

Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë së cilës u dhanë porosi të qarta mbi bashkëpunimin...

Deri të mërkurën e hapur mundësia për subvencionimin e pastrimit të oxhaqeve në Shkup

Qytetarët e Shkupit do të mund të aplikojnë deri të mërkurën për të marrë mbështetje financiare deri 1 200 denarë për pastrimin e oxhaqeve...