30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetet për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...

Gili ndan lajmin e ëmbël, së shpejti gjyshe për herë të parë (VIDEO)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Gili shumë shpejt do të bëhet gjyshe për herë të parë.

Djali i saj Roberti dhe partnerja e tij, Herolina do të bekohen me një djalë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dyshja me anë të një videoje që kanë publikuar në Instagram, ku ata shihen duke zbuluar gjininë e fëmijës që po presin. Gili ka ripostuar videon dhe krah saj ka shkruar, “Me kismet së shpejti gjyshe e një nipi”, teksa i ka uruar fat edhe djalit dhe nuses së saj.

Kujtojmë që Roberti dhe Herolina kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në fillim të këtij viti në Maldive.

Latest Posts

30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetet për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...

30 vendime për doganierët, Hasani: Arritëm të realizojmë prioritetit për zgjidhjen e statusit të nëpunësve doganor

Zëvendës drejtori i Doganave, Muharem Hasani ka shpërndarë 30 vendime të përhershme pune për doganierët. Pas përfundimit të procedurave për ndarje të vendimeve, Asani ka...

Rexhepi: Ligji per themelimin e Agjencisë për siguri në komunikacion miratohet në tremujorin e parë të 2023

Zëvendës ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bekim Rexhepi, sot mori pjesë në puntorinë e organizuar nga Ministria e Transportit dhe Lidhjeve në bashkpunim me...