Kryeparlamentari Xhaferi priti në takim ministrin malazez, Fatmir Gjeka

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot e priti ministrin e Malit të Zi për të Drejtat e Njeriut...

Karim Benzema fiton ‘Topin e Artë’ për herë të parë

Karim Benzema fiton Topin e Artë për vitin 2022.

 

Futbollisti francez u shpall lojtari më i mirë i vitit duke rrëmbyer çmimin më të vlerësuar për futbollistët pas sukseseve të arritura me Realin e Madridit.

 

Në ceremoninë e zhvilluar në Paris, ai la pas rivaliët e tij si Robert Levandovski, Kevin De Bryne dhe Sadio Mane.

 

34-vjeçari e fitoi këtë çmim për herë të parë në karrierën e tij

Latest Posts

“Opozita rrezikon të humbasë Bashkinë e Tiranës”/ Korreshi tregon arsyen, ja pse po i largohen kandidatët Alibeajt

Demokratët në zgjedhjet vendore të 14 majit do të jenë të ndarë në dy grupe, ku në një pjesë të bashkive do u kërkohet...

Kryetari Ahmeti takohet me Bruno Ceka: Mërgata është pjesë e pandarë e sukseseve dhe sfidave tona

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në takim ambasadorin e kombit, Bruno Ceka. Ahmeti, përmes një statusi në rrjetin social...

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në “Javen e Modës në Paris”

Dizenjatoret Vlora dhe Kaltrina Neziri, kanë shënuar një tjetër sukses në fushën e modës, duke u prezantuar denjësisht në një nga eventet më të...