Pëllumb Vela edhe zyrtarisht drejtor i spitalit klinik në Tetovë

Mjeku i njohur Pëllumb Vela nga sot do të drejtoj spitalin klinik në Tetovë, post të i cili ASH-së i takoi pas përfshrijes së...

Naim Abazi si Edi Rama, i mbyll sytë Mihrijes në mes të dasmës dasmë: Kush jam? (VIDEO)

Mihrija Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Së fundmi, çifti nga Kosova kanë marrë pjesë në një dasmë, ku nuk kanë munguar momentet humoristike. Ata kanë rikrijuar momentin epik kur Edi Rama i mbylli sytë Albin Kurtit në Berlin, veprim që u bë menjëherë viral.

Teksa Mihrija po jepte një intervistë për mediat në Kosovë, partneri i saj Naimi i mbylli sytë. Të njëjtën gjë bën më pas dhe Mihrija ndërsa bashkëshorti i saj është ulur në karrige. Sigurisht, ky veprim ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe ka shkaktuar shumë të qeshura.

Latest Posts

Kërcet arma në Kavajë/ Humbin jetën dy persona (EMRAT)

Dy persona kanë humbur jetën në Kavajë pas përplasjes me njëri-tjetrin në ambientet e një lokali.   Edmond Gosa nga Kavaja ka qëlluar me armë...

Parandalohet sulmi terrorist në Greqi/ Policia arreston dy pakistanezë

Një sulm terrorist është shmangur në shtetin fqinj, Greqinë.   Policia e antiterrorit ka vënë në pranga dy shtetas pakistanezë, të cilët janë vënë nën...

Kërcënimi rus në Zhaporizhzhia/ Kreu i Agjencisë të Energjisë Atomike viziton termocentralin

Kreu i Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë Atomike, Rafael Grossi, ka mbërritur në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia sipas operatorit shtetëror të centralit bërthamor të...