Rasti “Tot”, dënohen me nga 18 vjet Gjorgjievski dhe Levkovska, Kostovski me 16 vjet burgim

Në Gjykatën Penale sot u shpall aktvendimi për vrasjen e hendbollistit kroat, Denis Tot, i cili ishte rrahur deri në vdekje para një klubi...

Naim Abazi si Edi Rama, i mbyll sytë Mihrijes në mes të dasmës dasmë: Kush jam? (VIDEO)

Mihrija Braha dhe Naim Abazi janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Së fundmi, çifti nga Kosova kanë marrë pjesë në një dasmë, ku nuk kanë munguar momentet humoristike. Ata kanë rikrijuar momentin epik kur Edi Rama i mbylli sytë Albin Kurtit në Berlin, veprim që u bë menjëherë viral.

Teksa Mihrija po jepte një intervistë për mediat në Kosovë, partneri i saj Naimi i mbylli sytë. Të njëjtën gjë bën më pas dhe Mihrija ndërsa bashkëshorti i saj është ulur në karrige. Sigurisht, ky veprim ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe ka shkaktuar shumë të qeshura.

Latest Posts

Rexhepi: Ligji per themelimin e Agjencisë për siguri në komunikacion miratohet në tremujorin e parë të 2023

Zëvendës ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bekim Rexhepi, sot mori pjesë në puntorinë e organizuar nga Ministria e Transportit dhe Lidhjeve në bashkpunim me...

Rasti “Tot”, dënohen me nga 18 vjet Gjorgjievski dhe Levkovska, Kostovski me 16 vjet burgim

Në Gjykatën Penale sot u shpall aktvendimi për vrasjen e hendbollistit kroat, Denis Tot, i cili ishte rrahur deri në vdekje para një klubi...

Shqipëria mbetet pa trajner

Tekniku italian Edy Reja zyrtarisht, nuk është më trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit. Kontrata e Reja-s me FSHF ka përfunduar sot, duke mbyllur kështu...

116 gjoba në Shkup, 15 vozitës pa patentë shoferi

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme ka regjistruar gjithsejtë 116 shkelje të rregullave të trafikut vetëm në Shkup....