I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Ndodh edhe kjo! Deputetin në Kosovë e sulmojnë qentë gjatë transmetimit live (VIDEO)

Gjatë një lidhje direkte sonte për T7, deputeti i “Guxo”, Burim Meta, është penguar nga disa qenë endacakë.

Derisa po fliste, Meta është penguar nga dy qenë që ishin afër.

Më pas, në video shihet që Meta mundohet t’i largojë, por ata i qëndrojnë shumë afër.

Pas një kohe, qentë u larguan, ndërsa Meta nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

“Pa rreziqe, ishte një e papritur”, tha në fund Meta.

Latest Posts

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Kandidati i vetëm për Bashkinë e Elbasanit/ Boçi: Çdo votë e demokratëve vlen, procesi do jetë i lirë dhe pa shantazhe

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është kandidati i vetëm që votohet sot në primaret e PD-së për të qenë kandidat për kryebashkiak...