Kryeparlamentari Xhaferi priti në takim ministrin malazez, Fatmir Gjeka

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot e priti ministrin e Malit të Zi për të Drejtat e Njeriut...

Tiranën e tronditi një shpërthim i fuqishëm

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur gjatë natës në Tiranë. Sipas TopChannel, lënda plasëse i është vendosur një biznesi (dyqan rrobash) në Sheshin Wilson në kryeqytet. Nga shpërthimi fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Policia dhe grupi hetimor ishin në vendin e ngjarjes, për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Shpërthimi ka qenë i fortë dhe është ndjerë në disa zona të Tiranës.

Latest Posts

“Opozita rrezikon të humbasë Bashkinë e Tiranës”/ Korreshi tregon arsyen, ja pse po i largohen kandidatët Alibeajt

Demokratët në zgjedhjet vendore të 14 majit do të jenë të ndarë në dy grupe, ku në një pjesë të bashkive do u kërkohet...

Kryetari Ahmeti takohet me Bruno Ceka: Mërgata është pjesë e pandarë e sukseseve dhe sfidave tona

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka pritur sot në takim ambasadorin e kombit, Bruno Ceka. Ahmeti, përmes një statusi në rrjetin social...

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në “Javen e Modës në Paris”

Dizenjatoret Vlora dhe Kaltrina Neziri, kanë shënuar një tjetër sukses në fushën e modës, duke u prezantuar denjësisht në një nga eventet më të...