Saraçini: Përveç ndryshimeve kushtetuese, nevojitet edhe luftë më efikase kundër korrupsionit

Koalicioni qeveritar ndodhet para dy sfidave, të pengojë zgjerimin e ndikimit rus në Maqedoninë e Veriut dhe të bindë opozitën për të votuar ndryshimet...

Luana Vjollca është ndarë me Krenarin? Të vërtetën “na e tha” kunati, Getoar Selimi (FOTO LAJM)

Për historinë e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçajt kanë folur të gjithë, megjithëse nuk kemi dëgjuar kurrë për të nga vetë goja e Luanës.

Moderatorja është kapur shpesh mat me të dashurin nga Kosova dhe disa foto të çiftit qarkullojnë në rrjet. Herë ndahen e herë bashkohen, herë grinden e herë pajtohen, megjithatë dashuria e tyre triumfon.

Luana e ndan jetën e saj mes Kosovës e Shqipërisë. Madje së fundmi bleu edhe një vilë në Kosovë për ta pasur sa më komod transferimin herë pas here në këto dy vende; vendlindjen dhe vendin e Krenarit.

Nga ana tjetër, Krenari është përfshirë gjithashtu në Shqipëri me një biznes të ri.

Biznesi i taksive figuron i hapur që më 13 dhjetor të vitit të kaluar dhe duket se tashmë është në funksion të plotë. I parë që e mbështet biznesin e Krenarit është Getoari! Në InstaStory, ai ka ndaë foto të taksive dhe i ka bërë tag biznesit të Krenarit, duke na konfirmuar edhe ne tërthorazi se gjithçka është ok mes Luanës dhe Krenarit.

Krenari ka mbajtur gjithmonë në profil të rezervuar në publik, madje edhe rrjetet e tij sociale janë tepër private. Mbase, kjo është edhe arsyeja që Luana e ruan aq hermetike lidhjen e saj.

Latest Posts

Pritja për presidentin austriak, Grubi: Përkrahja në procesin e integrimit europian ka qenë gjithnjë e fuqishme

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, shoqëruar nga kryeministri i vendit, Dimitar Kovaçevski si dhe ministra të tjerë kanë pritur në takim presidentin austriak Alexander...

Kërcet arma në Kavajë/ Humbin jetën dy persona (EMRAT)

Dy persona kanë humbur jetën në Kavajë pas përplasjes me njëri-tjetrin në ambientet e një lokali.   Edmond Gosa nga Kavaja ka qëlluar me armë...

Parandalohet sulmi terrorist në Greqi/ Policia arreston dy pakistanezë

Një sulm terrorist është shmangur në shtetin fqinj, Greqinë.   Policia e antiterrorit ka vënë në pranga dy shtetas pakistanezë, të cilët janë vënë nën...