U gjet i vrarë në rrugë me armë zjarri, identifikohet 34-vjeçari në Fushë-Krujë

Është identifikuar trupi i pajetë i personit që u gjet i vrarë në rrugë në Fushë Krujë.

 

Bëhet fjalë për Indrit Ndoj, 34-vjeç.

 

Trupi i të riut u gjet mëngjesin e kësaj të premte.

 

Nga këqyrja paraprake në trupin e viktimës është gjetur një dëmtim i shkaktuar nga një arme zjarri.

 

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes