I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Përplasje e fortë mes dy mjeteve afër Lushnjës, katër të plagosur

Mosrespektimi i rregullave të qarkullimit rrugor nga drejtuesit e mjeteve shkaktoi 4 të plagosur mëngjesin e sotëm në afërsi të Lushnjës.

Një Benz ML me targa AA385CL është përplasur me një mjet tip Opel me targa AA304HL në kryqëzimin e Savrës në aksin Lushnjë-Fier. Mjeti tip Benz po hynte autostradë ndërsa mjeti tip Opel vinte nga Fieri në drejtim të Lushnjës.

Katër persona u plagosen, tre pjestare të makinës Opel dhe drejtuesi i Benzit.

Ata ndodhen ne spitalin e Lushnjes per ndihme mjekesore.

Kryqezimi i Savres dhe Kolonjes ne Lushnja jane zona problematike qe kane shkaktuar shume viktima ne te kaluaren.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...