I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

E kemi parë të këndojë por jo të kërcejë, Majk befason dasmorët me valle popullore (VIDEO)

Këngëtari i njohur Majk është shumë i dashur për publikun ku e kemi parë në disa zhanre të ndryshme këngësh.

Edhe pse gjithnjë e kemi parë duke kënduar kësaj radhe ai ja ka dalë të na befasojë pasi edhe ka kërcyer.

Ky kërcim vjen edhe pikërisht nga dasma e mikut të tij duke krijuar atmosferë të mrekullueshme./albeu.com

Latest Posts

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Kandidati i vetëm për Bashkinë e Elbasanit/ Boçi: Çdo votë e demokratëve vlen, procesi do jetë i lirë dhe pa shantazhe

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është kandidati i vetëm që votohet sot në primaret e PD-së për të qenë kandidat për kryebashkiak...