Gjendet një trup i pajetë në rrugën Shkup-Bllacë

Në rrugën magjistrale Shkup-Bllacë, rreth orës 11:30 (30.03.2023) është denoncuar se tek qarkorja në Vizbeg është gjetur një trup i pa jetë, pa kokë. Në...

E fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me arme zjarri janë shënuar mbrëmjen e kësaj të marte.

 

Burime bëjnë me dije se është qëlluar në drejtim të një automjeti në lagjen ‘Prek Cali’ në Shkodër.

 

Një automjet në lëvizje ka qëlluar ndaj një automjeti tjetër i cili ka qenë i parkuar.

 

Nuk raportohet për persona të vrarë ose të plagosur.

 

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Latest Posts

Atanasoski: Qëndrimi i VMRO-së kundër ndryshimeve kushtetuese, kundërshtim i politikës perëndimore të Maqedonisë së Veriut

Kundërshtimi i ndryshimeve kushtetuese, nga koalicioni VMRO-DPMNE – ‘Levica’, i dy partive parlamentare që kundërshtojnë përfshirjen e bullgarëve në Preambulë, si dispozitë e të...

Ky është Refki “Papiqulo”, pronari i BMW-së së famshme dhe me 225 gjoba në sirtar

Ky është personi më i famshëm aktualisht në Prishtinë, së fundmi i njohur me nofkën “Papi Chulo”, Refki Hajzeri. 34-vjeçari prej kohësh me veturën e...

Gjendet një trup i pajetë në rrugën Shkup-Bllacë

Në rrugën magjistrale Shkup-Bllacë, rreth orës 11:30 (30.03.2023) është denoncuar se tek qarkorja në Vizbeg është gjetur një trup i pa jetë, pa kokë. Në...