I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

E fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna me arme zjarri janë shënuar mbrëmjen e kësaj të marte.

 

Burime bëjnë me dije se është qëlluar në drejtim të një automjeti në lagjen ‘Prek Cali’ në Shkodër.

 

Një automjet në lëvizje ka qëlluar ndaj një automjeti tjetër i cili ka qenë i parkuar.

 

Nuk raportohet për persona të vrarë ose të plagosur.

 

Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e kësaj ngjarje.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...