I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Pas rrahjes brutale, Bozhinovski: Mbijetova!

Gazetari i rrahur, Zoran Bozhinovski, lidhur me sulmin fizik ndaj tij, është prononcuar përmes Facebookut. “Mbijetova” shkruan Bozhinovski duke paralajmëruar se kjo që i ndodhi sot atij ka të bëjë me pasigurinë në vend.

“Jam gjallë, me lëndime që do të kalojnë, familja është shqetësuar dhe tronditur. Qytetarëve nga dhjetëra ndërtesa banimi në fqinjësinë time mbrëmë iu dërgua mesazhi; Nuk jeni të sigurtë, ky është shtet jo i sigurt, secili mund t`ju sulmojë para hytjes suaj dhe t`ju rrah, mos prisni më mirë se kjo” – ka shkruar në Facebook Zoran Bozhinovski.

Bozhinovski në postimin e tij thotë se do të vazhdoj në rrugën që është duke shkuar nga viti 1999, ku sic thotë, më sfiduan të sillem në këtë mënyrë dhe se nuk frikësohet nga mendimet e tij por absolutisht nuk i inetereson nëse kjo dikujt i pëlqen ose jo.

Latest Posts

Reshje e stuhi në jugun e Italisë/ Shirat shkaktojnë përmbytje e dëme të mëdha

Moti i keq ka përfshirë sërish Italinë. Më problematike situata paraqitet në provincën e  Mesinës dhe Sicilisë. Pamjet tregojnë  se  uji ka vërshuar  brenda...

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...