I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Rrihet brutalisht gazetari kontravers Zoran Bozhinovski (FOTO)

Gazetari Zoran Bozhinovski është rrahur mbrëmjen e djeshme. Ai është dërguar në Spital menjëherë pas plaëgve të rënda që mori nga rrahja.

Bozhinovski në periudhën e kaluar ka publikuar një sërë krimesh të supozuara në REC Manastir dhe ESM, përcjell TS.

Sipas informacioneve fillestare, të cilat Ljupço Palevski i ka publikuar në profilin e tij në FB, Bozhinovski është rrahur para ndërtesës së tij.

Bozhinovski deri më tani nuk ka bërë të ditur asgjë. Kjo nuk është hera e parë që një gazetar bëhet objektiv i një sulmi fizik.

Latest Posts

Përkujtohet gjeneral Shaban Shala, Ahmeti: Me një Akademi nuk përshkruhet një histori

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti më 2 Dhjetor ka marrë pjesë në Akademinë përkujtimore për nderë të gjeneralit Shaban Shala. Si...

I riu pranon se ka vjedhur autoambulancën

18-vjepari D.N. nga Koçani ka pranuar se ka vjedhur autoambulancën nga Emergjenca Mjekësore në Koçani, përcjell TV21. Siç informon MPB, autoambulanca është gjetur dje...

Kandidati i vetëm për Bashkinë e Elbasanit/ Boçi: Çdo votë e demokratëve vlen, procesi do jetë i lirë dhe pa shantazhe

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është kandidati i vetëm që votohet sot në primaret e PD-së për të qenë kandidat për kryebashkiak...